פרגולות אלומיניום

<

מחפשים פרגולה אלומיניום לגינה?

פרגולות אלומיניום של Canopia מבית פלרם מהוות פתרון הצללה שאינו רק פרקטי אלא גם מספק מענה לעיצוב אזור החוץ. Canopia מציעה פתרון פשוט יותר בצורת קיט מוכן, עם הוראות הרכבה וסרטי הרכבה פשוטים ונוחים למעקב, כך שכל אחד יוכל לבנות את בקלות ומהירות.

שלד אלומיניום שאינו מחליד וגג מפוליקרבונט קשיח שאינו דוהה או מצהיב לאורך זמן, שניהם מבטיחים עמידות ואיכות הנשמרת לאורך שנים. הפרגולות עומדות בדרישות תקן CE אירופאי ותוכננו לעמוד במיוחד בכל תנאי מזג האוויר. בזכות טכנולוגיית הרכבה ייחודית ללא ברגים, תוכלו להנות מקירוי לחצר או לגינה ללא דליפות ואטימות מירבית.

הפרגולות מיועדות להרכבה עצמאית, אך ניתן גם להזמין שירותי הרכבה בתשלום נוסף. שיפוע הגג ומיקום הרגליים ניתנים לכיוון בעת ההרכבה ומאפשרים גמישות בהצבה בהתאם לבית. הרכבת פרגולה אינה מצריכה הכנות מוקדמת ותחזוקה שוטפת, בניגוד לפרגולת מעץ הדורשות צביעה וחידוש בכל שנה. קיט הערכה מיועד להתקנה ועיגון על משטח צמוד קרקע, לכן אנו לא ממליצים להתקינה בבנייני מגורים.

 

חובת העיגון המפורטת בהוראות ההרכבה הכרחית למתן אחריות היצרן

 מגוון פרגולות לרכישה בגדלים וצבעים מודולריים תוצרת ישראל, הותקנו במאות אלפי בתים ברחבי העולם, יחד עם מבית פלרם Canopia מוצרי קירוי והצללה שונים על-ידי 

 

בכל שאלה מומלץ להתייעץ עם מוקד השירות שלנו - 04-8486800