top of page
Top banners wix V2 3.jpg

 פרגולות אלומיניום

פרגולות

<

Palram-Canopia_Patio_Cover_Stockholm_11x17_3.4x5.2_Grey_Atmosphere_5.jpg

מחפשים פרגולה אלומיניום לגינה?

פרגולות אלומיניום של Canopia מבית פלרם מהוות פתרון הצללה שאינו רק פרקטי אלא גם מספק מענה לעיצוב אזור החוץ. Canopia מציעה פתרון פשוט יותר בצורת קיט מוכן, עם הוראות הרכבה וסרטי הרכבה פשוטים ונוחים למעקב, כך שכל אחד יוכל לבנות פרגולת אלומיניום בקלות ובמהירות.

שלד אלומיניום שאינו מחליד וגג מפוליקרבונט קשיח שאינו דוהה או מצהיב לאורך זמן, שניהם מבטיחים עמידות ואיכות הנשמרת לאורך שנים. הפרגולות עומדות בדרישות תקן CE אירופאי ותוכננו לעמוד בכל תנאי מזג האוויר.
בזכות טכנולוגיית הרכבה ייחודית, תוכלו להנות מקירוי לחצר או לגינה ללא דליפות ואטימות מירבית.

הפרגולות מיועדות להרכבה עצמאית, אך ניתן גם להזמין שירותי הרכבה בתשלום נוסף. שיפוע הגג ומיקום הרגליים ניתנים לכיוון בעת ההרכבה ומאפשרים גמישות בהצבה בהתאם לבית. הרכבת הפרגולה אינה מצריכה הכנה מוקדמת ותחזוקה שוטפת, בניגוד לפרגולות עץ הדורשות צביעה וחידוש בכל שנה. קיט הערכה מיועד להתקנה ועיגון על משטח צמוד קרקע, לכן אנו לא ממליצים להתקינה בבנייני מגורים.

חובת העיגון המפורטת בהוראות ההרכבה הכרחית למתן אחריות היצרן.

מגוון פרגולות לרכישה בגדלים וצבעים מודולריים תוצרת ישראל, הותקנו במאות אלפי בתים ברחבי העולם, יחד עם מבית פלרם Canopia מוצרי קירוי והצללה שונים על-ידי 

בכל שאלה מומלץ להתייעץ עם מוקד השירות שלנו: 04-8486800

PatioCovers_off.png

אביזרים משלימים

ההבדלים העיקריים בין פרגולת אלומיניום לפרגולה מעץ :

כיוון שהפרגולה ממוקמת בסביבה חיצונית וחשופה לפגעי מזג האוויר, עליה להיבנות מחומרי גלם עמידים ואיכותיים שיאפשרו לה אריכות ימים, חוזק ובטיחות. ההתלבטות הנפוצה היא בין פרגולת אלומיניום לבין פרגולה מעץ.

  • התאמה לכל עונות השנה - בעוד מידת האטימות נגד גשמים של פרגולה מעץ תלויה בעיקר בסוג הקירוי שבו משתמשים לגג, פרגולה מאלומיניום של Canopia אטומה למים בגלל היותה עשויה מחומר בלתי חדיר למים וקירוי גג מפוליקרבונט קל להרכבה ואטום לחלוטין . לכן ניתן להשתמש בה לא רק בתור פתרון הצללה לקיץ, אלא גם בתור פתרון איטום לחורף. בנוסף, כל פרגולות האלומיניום מגיעות עם מרזבים, המונעים הצפה במקרים של גשם חזק.

 

  • עמידות לאורך זמן ותחזוקה - להבדיל מאלומיניום , תחזוקת עץ איננה פשוטה - צריך להסיר צבע מתקלף, לחטא נגד מזיקים וכמובן לשייף ולצבוע מחדש. את הפעולות הללו יש לעשות באופן שוטף מידי שנה. רק כך תישמר פרגולת העץ לאורך זמן. לעומת זאת פרגולות אלומיניום לא דורשות תחזוקה כלל - הצבע לעולם לא מתקלף, אין מזיקים ואין הוצאות עודפות על תחזוקה שוטפת.
     

  • מגוון עיצובים ודוגמאות - הפרגולה היא אלמנט עיצובי לכל דבר ועניין, לכן חשוב להשקיע מחשבה בבחינת הצרכים שלכם כאשר בודקים את המגוון הרחב . השקיעו מחשבה על מנת להוציא מהפרגולה שלכם את מירב התועלות. ל- Canopia פרגולות אלומיניום במגוון רחב של דגמים וצבעים שישדרגו לכם את סביבת הבית במינימום מאמץ.

  • תג מחיר אטרקטיבי - פרגולות אלומיניום לרוב תהיינה משתלמות יותר במחיר מפרגולות עץ, במיוחד כאשר מתחשבים בחסכון המשמעותי בגין התחזוקה השוטפת.

 

  • אחריות - בניגוד לפרגולות עץ, פרגולת אלומיניום מגיעות לרוב עם אחריות יצרן לתקופה ארוכה כך שתוכלו להיות רגועים לחלוטין לאורך זמן . האחריות נעה בין 7 שנים ל-15 שנים בהתאם לדגם הנבחר.

 

  • הרכבה עצמית פשוטה ונוחה - כשחושבים על זה, הדרך לבניית פרגולת עץ יכולה להיות די מפרכת. בוחרים את סוג העץ, בונים תוכנית מדויקת, רוכשים כמות עץ מכל גודל, ברגים, תומכות קרקע, צבע, קירוי... חותכים לפי המידה  ולבסוף צריך גם את הידע הטכני לחבר בין כל אלה יחד. Canopia מציעה פתרון פשוט יותר בצורת קיט מוכן, עם הוראות הרכבה וסרטי הרכבה פשוטים ונו